Cs eK Ro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cs eK Ro

Bun venit
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate

Go down 
2 posters
AuthorMessage
RaTzA

RaTzA


Posts : 4
Join date : 08/07/2011
Age : 30
Location : Buzau

Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate Empty
PostSubject: Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate   Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 3:06 am

Salut all! M-am ocupat luna aceasta sa fac un canal de team speaker 3(TS3) si sa putem vorbii toti cei cu meciurile, nu ca pe skype unii nu au cont unii nu stiu eu ce...TS3 is BetTer:P
Canalul de TS3 se numeste clanul csek si il gasiti aici ts.csasii.ro:9988 Avem si parola..parola v-o dau pe privat:D sau..cum vreti voi.Mai vorbim oricum

In legatura cu cupa Am vorbit cu niste tipi de pe Severin si au zis ca o sa organizam acolo o cupa peste ceva timp, cand or sa fie legaturile mai stranse cu cei de la serverul mare:)
Am mai recrutat ceva playeri si..incepem sa ne facem clanul frumos:)Va astept cu pareri:)


Apropo R3be, am gasit de la ce vine denumirea clanului ,,eK,, ca ne tot intrebam noi:)) vine de la Everybody-Killers. E bine asa?Smile)

GL&HF by-----> >eK^RaTzA
Back to top Go down
R3bE|uTzU

R3bE|uTzU


Posts : 27
Join date : 06/07/2011
Age : 35
Location : Oradea

Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate Empty
PostSubject: Re: Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate   Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate I_icon_minitimeMon Aug 01, 2011 12:45 am

Da RaTzA bravo tie si ms eu si ar trebuii sa-ti multumeasca mai multi .... pt cate faci in special eu Very Happy
despre playeri o sa vb cu toti intr-o zi sa ne strngem pe un server (veniti la mn ca e cam gol ) Neutral si acolo o sa vedem care ramane si care nu Smile stai sa-mi cumpar un MOUSU ca am asta fermecat si merge ft ft bine Smile)
Dupaia sa speram ca o sa fie totu ok am sa ma pot ocupa si eu de clan
Si clanul >eK^ nu vine de la Every.......... Razz
http://peter.3xforum.ro/post/27/1/care_are_sange_in_ei_sa_joace_cu_clanu_eK_id_meu_casian_95/ astia nu stiu cum de lau pus tot asa Neutral :-j dar am sai provoc odata Wink
Back to top Go down
 
Canal Team Speaker 3 si alte probleme rezolvate
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Cs eK Ro :: Gaming Area :: Clanul >eK^ :: Anunturi-
Jump to: